Erkekçe ve sağlık

Stil ve moda

Yaşam

Feature

Video News

You are here

İlk Buluşmada İyi Bir İzlenim İçin Tüyola

Yeni tanıştığınız bir kızla ilk defa yemeğe çıkacaksınız, iyi bir izlenim için tüyolar nelerdir?

-Randevuya geç kalmak eksi puan, mümkünse 10dk önce mekanda olun ve menüyü inceleyin. Kadınlar ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanır, yarım saat ne yiyeceğinizi düşünmeyin.

-Bol soslu spaghetti gibi ağzınıza burnunuza bulaşacak yemekler, soğanlı sarımsaklı menülerden uzak durmalı. Çorba, schnitzel, biftek gibi güvenli menüleri tercih edin.

-Özenli giyinin ama abartıya da kaçmayın. Kuaförden yeni çıkmış izlenimi olmasın, doğal halinizden çok uzaklaşmayın.

-Sohbet ederken karşınızdakini mutsuz ve yalnız anılarınızla boğmayın.Harika bir hayatınız olmasa da yine de işi, gücü, yapacak şeyleri olan, dolu bir izlenim bırakın.

-Karşınızdaki kişiyi etkilemek için eskiden ne kadar havalı ve güzel sevgileriniz olduğundan, onlar tarafından hala arandığınızdan bahsetmeyin. Gözde bir bekar olabilirsiniz ancak hiç bir bayan böylesi bir rekabet ve bir playboy’la ciddi bir ilişki yaşamak istemez.

-Giyim kuşam konusunda yaratıcı olun. Takım elbise güvenli bir seçenek olmakla beraber çoğu bayan tarafından oldukça sıkıcı ve kurumsal bulunuyor. Şık bir jean ve blazer ceket kurtarıcınız olacaktır.

-Bakımsız bir erkek en az bakımsız bir kadın kadar kötü, ancak tecrübelerimiz bize gösteriyor ki kişisel bakım konusunda takıntılı erkekler de oldukça itici olabiliyor. Vücudundaki yağ oranını düzenli olarak takip eden, 6 aylık düzenli detoks’a giren, sürekli salata ile beslenen erkekler bayanlar tarafından çok da hoş karşılanmıyor. Bu konuda motto’muz bakımlı olun ancak bir kadından daha takıntılı ve süslü olmayın.

-İkinci dakikada karşınızdaki kişinin soyismini sormayın, google’da dedektiflik yapmak için biraz kendinize zaman tanıyın.

-Karşınızdaki kişinin mesleğini öğrendikten sonra, örn: avukat, doktor, mimar; mesleğine yönelik müşteri tavrında sorular sormayın. Bu tarz sorular sadece ortamın romantizmini bozacaktır, herkes gün içerisinde yeterince iş ile ilgili sorunlarla uğraşıyor.

-Arabanızı tasarruf etmek adına uzak bir sokağa park etmeyin, vale parking’i tercih edin.
-Yemekten sonra hesap kalemlerini tek tek incelemeyin ve hesabı bölüşmeyi teklif etmeyin. Bahşişte pazarlık yapmayın.

Kaynakwww.mymacchiato.com

eray

We are.., This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

Hiç yorum yok:

Leave a Reply